RSP-500-12 RSP50012 12Vdc 41.7Amp MEANWELL |
%39
4.968,25 TL
8.144,67 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
MW-RSP-0500-12
Stok Adedi
9
NUMERİK KOD
B5A/78
Liste Fiyatı
* 645,93 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Vdc Ayar Paralel Boyut
RSP-500-3.3 297W 3.3V 90.0A 2.8-3.6V --- 230x127x41mm
RSP-500-4 360W 4V 90.0A 3.6-4.3V --- 230x127x41mm
RSP-500-5 450W 5V 90.0A 4.5-5.5V --- 230x127x41mm
RSP-500-12 500W 12V 41.7A 10-13.2V --- 230x127x41mm