LRS-100-36 LRS10036 36Vdc 2.8Amp MEANWELL |
%39
828,04 TL
1.357,45 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
MW-LRS-100-36
Stok Adedi
15
NUMERİK KOD
B5A/111
Liste Fiyatı
* 107,65 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
LRS-100-36 LRS10036 36Vdc 2.8Amp MEANWELL | LRS-100-36 85 ~ 264Vac girişi 36Vdc ye çevirmektedir. Ürün 108W 36V 0 ~ 2.8A değerlerinde olup switch mode power supply ailesine ait bir üründür. LRS-100-36 Smps (anahtarlamalı) toleranslı giriş sabit 36Vdc çıkışlıdır. Meanwell LRS-100-36 power supply yüksek kalitenin yanı sıra uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanım açısından talep görmektedir. 36Vdc sabit voltaj vermesinin yanında 32.4 ~ 39.6V aralığında ayarlanabilir değer sağlar. Ürün 129*97*30mm (L*W*H) ölçülerinde, 0,34kg ağırlığındadır. Üretim hatalarına karşı 3 Yıl garantisi bulunmaktadır. LRS-100-36’ün kullanım alanları, • ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ • LED AYDINLATMA SİSTEMLERİNDE • KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE • ASANSÖR VE KABİN İÇİ AYDINLATMALARINDA KULLANILMAKTADIR MW-LRS-100-36