FR-D840-7.5K-163-60 | Inverter 7.5kW 400V Class 16.3A Coated
%15
19.581,72 TL
23.037,32 TL
Stok Kodu
FR-D840-7.5K-163-60
Stok Adedi
25
NUMERİK KOD
B1BG/10
Liste Fiyatı
* 2.545,84 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
FR-D840-7.5K-163-60 | Inverter 7.5kW 400V Class 16.3A Coated FR-D840-7.5K-163-60