FR-D840-1.5K-037-60 | Inverte; 1.5kW 400V Class 3.7A Coated
%15
10.360,41 TL
12.188,72 TL
Stok Kodu
FR-D840-1.5K-037-60
Stok Adedi
75
NUMERİK KOD
B1BG/6
Liste Fiyatı
* 1.346,97 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
FR-D840-1.5K-037-60 | Inverte; 1.5kW 400V Class 3.7A Coated FR-D840-1.5K-037-60