ELG-150-24B ELG15024B 24Vdc 6.25Amp Dimming MEANWELL
%39
2.174,86 TL
3.565,34 TL
Marka
Stok Kodu
MW-ELG-150-24B
Stok Adedi
11
NUMERİK KOD
B5B/42
Liste Fiyatı
* 282,76 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp 3 Dim Fonksiyon Verim IP Boyut
ELG-150-12B 120W 12V 10.00A 0-10Vdc,PWM,Resistance %88 IP67 219x63x36mm
ELG-150-24B 150W 24V 6.25A 0-10Vdc,PWM,Resistance %89 IP67 219x63x36mm