XLG-200-12-A XLG20012A 12Vdc,16.0Amp,Current Adj.,(8.4~12Vdc CC) MEANWELL
%39
1.692,01 TL
2.773,78 TL
Marka
Stok Kodu
MW-XLG-200-12-A
Stok Adedi
30
NUMERİK KOD
B5B/26
Liste Fiyatı
* 219,98 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
12Vdc,16.0Amp,Current Adj.,(8.4~12Vdc CC)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
XLG-200-12-A XLG20012A 12Vdc,16.0Amp,Current Adj.,(8.4~12Vdc CC) MEANWELL XLG-200-12-A 100 ~ 305VAC girişi 12Vdc ye çevirmektedir. Ürün 192W 12V 8~ 16A değerlerinde olup IP67-DIŞ MEKAN power supply ailesine ait bir üründür. Meanwell XLG-200-12-A power supply yüksek kalitenin yanı sıra uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanım açısından talep görmektedir. 12Vdc sabit voltaj vermesinin yanında 8.4~ 12V aralığında ayarlanabilir değer sağlar. Ürün 199*63*35.5mm (L*W*H) ölçülerinde, 0.85kg ağırlığındadır. Üretim hatalarına karşı 5 yıl garantisi bulunmaktadır. XLG-200-12-A ‘nin kullanım alanları, • ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ • LED AYDINLATMA SİSTEMLERİNDE • KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE • ASANSÖR VE KABİN İÇİ AYDINLATMALARINDA KULLANILMAKTADIR Kısaca 12Vdc çıkışa sahip tüm beslemelerde ürün kullanılabilir. MW-XLG-200-12-A