BAM2IN-12VDC ÇİFT KONTAK 12DC 7A RÖLE
%35
115,12 TL
177,11 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
BAM2IN-12VDC
Stok Adedi
176
NUMERİK KOD
İ2B/11
Liste Fiyatı
* 14,97 TL den başlayan taksitlerle!
Özellikler
  • GÜÇ RÖLELERİ
  • BAM2IN SERİSİ
  • Besleme: 12 V DC
  • Çıkış: 2 ENV.KONTAK
  • Kontak Akım: 7A
  • Kontrol Gerilimi: 30V DC
  • Çıkış Gerilimi: 250V AC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
BAM2IN-12VDC ÇİFT KONTAK 12DC 7A RÖLE BEDOK-Güç Röleleri kategorili 3001 BAM2IN ürününü sitemizden satın alabilirsiniz. BAM2IN-12VDC