BAM2IN-110VAC ÇİFT KONTAK 110AC 7A RÖLE
%35
115,12 TL
177,11 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
BAM2IN-110VAC
Stok Adedi
10
NUMERİK KOD
İ2B/18
Liste Fiyatı
* 14,97 TL den başlayan taksitlerle!
Özellikler
- GÜÇ RÖLELERİ
- BAM2IN SERİSİ
- Besleme: 110 V AC
- Çıkış: 2 ENV.KONTAK
- Kontak Akım: 7A
- Kontrol Gerilimi: 30V DC
- Çıkış Gerilimi: 250V AC