NDR-240-24 NDR24024 24Vdc 10.0Amp DIN Rail MEANWELL |
%39
2.503,11 TL
4.103,46 TL
Marka
Stok Kodu
MW-NDR-240-24
Stok Adedi
433
NUMERİK KOD
B5A/14
Liste Fiyatı
* 325,43 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
RAY MONTAJ DR-EDR-NDR SERİSİ
  • Universal AC giriş / Tam skala
  • İnce ve ekonomik dizayn(EDR & NDR serileri)
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj ,aşırı sıcaklık
  • NDR-240/480 için dahili aktif PFC fonksiyonu: PF>0.98 (@115VAC), PF>0.95 (@230VAC)
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • EN61000-6-2 endüstriyel bağışıklık seviyesi
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • LED çıkış durum göstergesi
  • %100 tam yük testi
  • UL 508(Endüstriyel kontrol elemanları) listelenmiş
  •  2 yıl garanti
24Vdc 10.0Amp DIN Rail
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
NDR-240-24 NDR24024 24Vdc 10.0Amp DIN Rail MEANWELL | NDR-240-24 90 ~ 264VAC girişi 24Vdc ye çevirmektedir. Ürün 240W 24V 0 ~ 10A değerlerinde olup DIN RAİL – RAY MONTAJ power supply ailesine ait bir üründür. Meanwell NDR-240-24 power supply yüksek kalitenin yanı sıra uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanım açısından talep görmektedir. 24Vdc sabit voltaj vermesinin yanında 24 ~ 28V aralığında ayarlanabilir değer sağlar. Ürün 63*125.2*113.5mm (W*H*D) ölçülerinde, 1kg ağırlığındadır. Üretim hatalarına karşı 3 yıl garantisi bulunmaktadır. NDR-240-24’ün kullanım alanları, • ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ • LED AYDINLATMA SİSTEMLERİNDE • KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE • ASANSÖR VE KABİN İÇİ AYDINLATMALARINDA KULLANILMAKTADIR • Kısaca 24Vdc çıkışa sahip tüm beslemelerde ürün kullanılabilir. MW-NDR-240-24