Meanwell TDR-480-24 24Vdc 20.0Amp Ray M. | WEİDMÜLLER PRO ECO3 480W 24V 20A Muadili
%39
6.475,50 TL
10.615,58 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
TDR-480-24w
Stok Adedi
0
Liste Fiyatı
* 841,89 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
24Vdc 20.0Amp DIN Rail Trifaze
Meanwell TDR-480-24 3 Faz Ray Montaj Güç Kaynağı
RAY MONTAJ  DRH – DRT – TDR SERİLERİ
  • 3 faz 340-550 VAC (2 faz çalışabilme mümkün) (TDR ve DRT serisi)
  • 2 faz 340-550 VAC (DRH serisi)
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj aşırı sıcaklık
  • Dahili aktif PFC fonksiyonu: PF ? 0.88 (@400VAC), PF ? 0.86 (@500VAC) (TDR serisi)
  • DC OK. Röle çıkış kontağı (TDR-960 Serisi için)
  • EN61000-6-2 endüstriyel bağışıklık seviyesi
  • Dahili sabit akım limitleme devresi
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • %94.5 ‘e kadar yüksek verimlilik oranı ve ince dizayn (TDR serisi)
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • LED çıkış durum göstergesi (DRH ve DRT serisi)
  • %100 tam yük testi
  • 2 yıl garanti
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Meanwell TDR-480-24 24Vdc 20.0Amp Ray M. | WEİDMÜLLER PRO ECO3 480W 24V 20A Muadili TDR-480-24 Three-Phase 340 ~ 550VAC girişi 24Vdc ye çevirmektedir. Ürün 480W 24V 0 ~ 20A değerlerinde olup DIN RAİL – RAY MONTAJ power supply ailesine ait TRİFAZE girişli bir üründür. Meanwell TDR-480-24 power supply yüksek kalitenin yanı sıra uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanım açısından talep görmektedir. 24Vdc sabit voltaj vermesinin yanında 24 ~ 28V aralığında ayarlanabilir değer sağlar. Ürün 85.5*125.2*128.5mm (W*H*D) ölçülerinde, 1.5kg ağırlığındadır. TDR-480-24’ün kullanım alanları, • ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ • LED AYDINLATMA SİSTEMLERİNDE • KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE • ASANSÖR VE KABİN İÇİ AYDINLATMALARINDA KULLANILMAKTADIR • Kısaca 24Vdc çıkışa sahip tüm beslemelerde ürün kullanılabilir. TDR-480-24w