Meanwell NDR-240-24 24Vdc 10.0Amp Ray M. | WEİDMÜLLER PRO ECO 240W 24V 10A Muadili
%39
2.503,11 TL
4.103,46 TL
Marka
Stok Kodu
NDR-240-24w
Stok Adedi
5
Liste Fiyatı
* 325,43 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
RAY MONTAJ DR-EDR-NDR SERİSİ
  • Universal AC giriş / Tam skala
  • İnce ve ekonomik dizayn(EDR & NDR serileri)
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj ,aşırı sıcaklık
  • NDR-240/480 için dahili aktif PFC fonksiyonu: PF>0.98 (@115VAC), PF>0.95 (@230VAC)
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • EN61000-6-2 endüstriyel bağışıklık seviyesi
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • LED çıkış durum göstergesi
  • %100 tam yük testi
  • UL 508(Endüstriyel kontrol elemanları) listelenmiş
  •  2 yıl garanti
24Vdc 10.0Amp DIN Rail
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Meanwell NDR-240-24 24Vdc 10.0Amp Ray M. | WEİDMÜLLER PRO ECO 240W 24V 10A Muadili NDR-240-24w