LPF-16D-12
%45
1.094,41 TL
1.989,83 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
MW-LPF-16D-12
Stok Adedi
2
Liste Fiyatı
* 142,28 TL den başlayan taksitlerle!
RAF NO:AT 8
Ürün Kodu Güç VDC Amp 3 Dim Tol Verim IP Boyut
LPF-16D-12 16W 12V 1.34A 1-10Vdc,PWM,Resistance %4 %83 IP30 148x40x32mm