(F.34.81.7.024.7048) 0,1A, 48 VDC ÇIKIŞLI 24 VDC BOBİNLİ SSR RÖLE
%40
933,34 TL
1.555,57 TL
Marka
Stok Kodu
F.34.81.7.024.7048
Stok Adedi
0
Liste Fiyatı
* 121,34 TL den başlayan taksitlerle!
0,1A, 48 VDC ÇIKIŞLI 24 VDC BOBİNLİ SSR RÖLE
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
(F.34.81.7.024.7048) 0,1A, 48 VDC ÇIKIŞLI 24 VDC BOBİNLİ SSR RÖLE Finder marka F.34.81.7.024.7048 ürününü sitemizden satın alabilirsiniz F.34.81.7.024.7048