ET4403-024
%30
1.792,88 TL
2.561,25 TL
Marka
Stok Kodu
ET4403-024
Stok Adedi
0
Liste Fiyatı
* 233,09 TL den başlayan taksitlerle!
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...50 ºC / -25...70 ºC
Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20
Yükseklik En çok 2000m
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20 veya 24V AC ±%10, 50/60Hz veya 9-30V DC / 7-24V AC ±%10 SMPS
Güç Tüketimi 5VA
Bağlantı Soketli klemens
Skala 0...700 °C
Doğruluk ±1 (tam skalanın) ±1 hane
Hat Direnci En çok 100ohm
Girişler
Çıkışlar
C1 çıkışı Röle: 250V AC, 2A (rezistif yük için), NO
SSR çıkışı 12V, 20mA
Röle Ömrü Yüksüz 5.000.000 anahtarlama; 250V AC, 2A rezistif yükte 200.000 anahtarlama
Kontrol
Kontrol Biçimi Tek set-değer kontrolü
Kontrol Yöntemi On-Off
A/D Dönüştürücü 12 bit
Örnekleme Zamanı 100ms
Histerisiz 1 ile 50 °C arasında ayarlanabilir