EDR-120-12 EDR12012 12Vdc 10.0Amp DIN Rai MEANWELL |
%39
1.276,49 TL
2.092,60 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
MW-EDR-120-12
Stok Adedi
0
NUMERİK KOD
B5A/28
Liste Fiyatı
* 165,96 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Meanwell EDR-120-12 Tek Faz Ray Montaj Güç Kaynağı
RAY MONTAJ DR-EDR-NDR SERİSİ
  • Universal AC giriş / Tam skala
  • İnce ve ekonomik dizayn(EDR & NDR serileri)
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj ,aşırı sıcaklık
  • NDR-240/480 için dahili aktif PFC fonksiyonu: PF>0.98 (@115VAC), PF>0.95 (@230VAC)
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • EN61000-6-2 endüstriyel bağışıklık seviyesi
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • LED çıkış durum göstergesi
  • %100 tam yük testi
  • UL 508(Endüstriyel kontrol elemanları) listelenmiş
  •  2 yıl garanti
Ürün Kodu Güç VDC Amper AC Giriş Boyuıt
EDR-75-12 75W 12V 6.3A 90-264V 32 x 125 x 102mm
EDR-75-24 75W 24V 3,2A 90-264V 32 x 125 x 102mm
EDR-120-12 120W 12V 10A 90-264V 40 x 125 x 114mm